IŠSKIRTINIS DĖMESYS KOKYBEI IR SKONIUI

DANVITA – kepykla, įsikūrusi Zarasuose. Įmonė veiklą pradėjo 1994 metais ir buvo viena pirmųjų privačių duonos kepyklų Lietuvoje. Savo veiklą pradėjusi įvairių šviežios duonos gaminių kepimu, 2001 metais asortimentą papildė riestainiais, traškučiais ir džiūvėsėliais. 2005 metais DANVITA pradėjo trapiųjų duonelių gamybą. 2010 metais rinkai pasiūlė pilno grūdo šiaudelius, o 2013 metais – sviestinius sausainius, įdiegus modernią sausainių gamybos liniją.

Šiuo metu pagrindinė įmonės veikla yra trapiųjų duonelių, šiaudelių, riestainių, traškučių, džiūvėsių bei sviestinių sausainių gamyba. UAB “Danvita” savo kepamus produktus rinkai tiekia su DANVITA ir RIDUTO prekiniais ženklais. Taip pat turime patirties gaminant produktus, kurie ženklinami privačiais prekių ženklais.

DANVITA produkciją parduodam Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Vokietijoje, Suomijoje, Švedijoje, Danijoje, Olandijoje, Šveicarijoje, Italijoje. Eksportuojama virš 80 % pagaminamos produkcijos.

Mūsų įmonėje dirba 100 kvalifikuotų darbuotojų, kurių išmonės, naujų idėjų bei energijos dėka, mūsų kepinius pamėgo ir vertina ne tik Lietuvos, bet ir užsienio šalių pirkėjai. Gamyboje naudojame modernius gamybinius įrenginius, kurie leidžia pasiekti ir išlaikyti aukštą gaminių kokybę. Nuolat investuojame į jų modernizavimą, gamybos procecų optimizavimą ir automatizavimą.

Ypatingą dėmesį skiriame kepamų produktų saugai. 2009 metais įmonėje įdiegėme bei sertifikavome maisto saugos vadybos sistemą pagal BRC standartą. Kiekvienais metais mūsų įmonę audituoja tarptautiniai auditoriai, patvirtinantys atitikimą maisto saugos standartų reikalavimams.

Labai vertiname natūralius gaminius, iškeptus nenaudojant sintetinių maisto priedų bei konservantų, todėl savo asortimente turime nemažai tokių produktų. Natūralus ir sveikas produktas – mūsų siekiamybė. Aukščiausios kokybės žaliavos, patirtis kuriant naujus produktus, o vėliau ir juos gaminant, leidžia pelnyti vartotojų pripažinimą. Mums svarbu ką valgome patys ir ką valgysite Jūs!

Su džiaugsmu pristatome EKOLOGIŠKŲ duonelių liniją, vertinantiems produktus pagamintus iš sertifikuotų ekologiškų žaliavų.

Nuolatos dalyvaujame tarptautinėse parodose ANUGA, SIAL, BIOFACH, ALIMENTARIA, FOODEX ir kt.


UAB „Danvita“ didina pardavimus užsienio rinkose

 

UAB „Danvita“ pagrindinė veikla yra trapiųjų duonelių  gamyba. Įvertinusi turimą patirtį ir ateities perspektyvas maisto gaminių rinkoje eksportui, įmonė įgyvendina projektą „UAB „Danvita“ pardavimų užsienio rinkose didinimas“. Jo metu įmonė investuodama savo ir pasitelkdama ES paramą, skirs dėmesį užsienio rinkų plėtrai.

Pagrindinis projekto tikslas - paskatinti UAB „Danvita” plėtrą naujose ir esamose eksporto rinkose, dalyvaujant septyniose tarptautinėse parodose užsienyje. Projekto įgyvendinimas leis didinti pajamų diversifikaciją geografiniu aspektu. Užmegzti ryšiai dalyvaujant tarptautinėse parodose užtikrins eksporto pardavimų plėtrą tikslinėse rinkose.

Sėkmingai įgyvendinti projektą bei plėsti eksporto rinkas padeda finansavimas, skirtas Europos regioninės plėtros fondo, pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę “Naujos galimybės LT”. Projektui įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo skiriamas finansavimas sudaro 37 325 Eur, mažiausiai dar tiek pat lėšų planuoja skirti pati įmonė.


​Bendra Lietuvos ir Latvijos įmonė UAB „DANVITA“ įgyvendina projektą UAB "Danvita" investicijos į modernią gamybinę įrangą“ (projekto Nr. 03.3.1-LVPA-K-850-01-0066) pagal 2014-2020 m. Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonės Nr. 03.3.1-LVPA-K-850 „Regio potencialas LT“, kuris yra finansuojamas iš Europos Regioninės plėtros fondo.

Bendra Lietuvos ir Latvijos įmonė UAB „DANVITA“ yra viena pirmųjų privačių duonos kepyklų Lietuvoje, įsikūrusi 1994 m. Zarasuose. Pagrindinė įmonės veikla yra kokybiškų trapiųjų duonelių, šiaudelių, riestainių, traškučių, džiūvėsių bei sviestinių sausainių gamyba. Siekiant didinti įmonės konkurencingumą, būtinos investicijos į modernias gamybos technologijas.

Projekto tikslas – įdiegti modernią gamybinę įrangą, kuri sudarytų sąlygas padidinti gamybinius pajėgumus, paspartinti visą gamybos procesą, o kartu sukurti didesnę pridėtinę vertę ir įmonės darbo našumą.

Bendra projekto vertė – 1.428.571,43 EUR Eur. Skirtas finansavimas – 500.000,00 EUR.